Drużynowa Bitwa Bramkarska!

Po raz pierwszy w historii podczas wrocławskiego eventu rozegrana zostanie Drużynowa Bitwa Bramkarska. Weźmie w niej udział 8 ekip składających się z bramkarza oraz zawodnika z pola. Ta forma rywalizacji dotyczyć będzie kategorii junior młodszy!

Miniturniej rozegrany zostanie w jednej z przerw pomiędzy poszczególnymi turami rozgrywek IV Bitwy Bramkarskiej. Zasady będą zbliżone do klasycznej Bitwy z jednym wyjątkiem. Jeśli bramkarz „czysto” (w pierwszym kontakcie piłki z dłońmi) chwyci piłkę po strzale przeciwnika musi zagrać ją do swojego Partnera, który wykonuje akcję 1vs1 z golkiperem rywali. Szczegółowe zasady gry można znaleźć tutaj.

Rywalizacja w Bitwie Drużynowej będzie miała charakter pokazowy. Rozgrywki toczyć się będą systemem pucharowym. Miniturniej potrwa około 30 minut i zostanie rozegrany około godziny 15:00 (27.06.2015).

Udział w tej części eventu jest darmowy. Zgłosić może się każdy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się tutaj. W przypadku niepojawienia się na imprezie danej pary, brakujący zespół zostanie dokoptowany spośród obecnych uczestników.