Rejestracja_liga

ZAPISY AKTYWNE!

W celu rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej. Przed jego wypełnieniem należy zapoznać się z Regulaminem.

Po wciśnięciu przycisku ZGŁOŚ SIĘ strona się odświeży. Po zjechaniu suwakiem na sam dół strony powinna znajdować się tam informacja o przesłaniu zgłoszenia oraz przydzielonej kategorii wiekowej.

Imię:
Nazwisko:
Rok urodzenia (rrrr):
Adres email:
Telefon kontaktowy:
Nazwa klubu:
Potwierdzam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem oraz Warunkami Uczestnictwa w turnieju oraz akceptuję ich postanowienia
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz wizerunku, przez Administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 j.t. ze zm.), którym jest Akademia Bramkarska Total Goalkeeping z siedzibą we Wrocławiu, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65 dla celów organizacji Bitwy Bramkarskiej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres mailowy materiałów informacyjnych związanych z projektami realizowanymi przez Akademię Bramkarską Total Goalkeeping
TAK NIE