Bitwa OJCIEC I SYN

Dzień przed tegoroczną Bitwą Bramkarską będziemy świętować Dzień Ojca! W związku z tym podczas naszego eventu odbędzie się mini turniej bitwy drużynowej – OJCIEC I SYN

W rywalizacji wystartować będą mogli przedstawiciele kategorii TRAMPKARZ oraz ich ojcowie. W sumie w rozgrywkach weźmie udział 8 par, które zagrają systemem pucharowym o nagrody ufundowane przez firmę OKNAR.

Zasady będą zbliżone do klasycznej Bitwy z jednym wyjątkiem. Jeśli bramkarz „czysto” (w pierwszym kontakcie piłki z dłońmi) chwyci piłkę po strzale przeciwnika musi zagrać ją do swojego Partnera, który wykonuje akcję 1vs1 z golkiperem rywali. Zmiany zawodnika broniącego w zespole mogą odbywać się w dowolnym momencie. Szczegółowe zasady gry można znaleźć tutaj.

Rywalizacja w Bitwie OJCIEC I SYN toczyć się będą systemem pucharowym. Miniturniej potrwa około 20-30 minut i zostanie rozegrany około godziny 15:00 (24.06.2017).

Udział w tej części eventu jest darmowy. Zgłosić może się każdy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej. W przypadku nieobecności na imprezie danej pary, brakujący zespół zostanie dokoptowany spośród uczestników. W dniu imprezy należy do godziny 14:30 zgłosić się do Biura Zawodów.

  Imię i nazwisko bramkarza

  Imię i nazwisko ojca

  Rok urodzenia bramkarza (rrrr)

  Adres email

  Telefon kontaktowy

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz wizerunku, przez Administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 j.t. ze zm.), którym jest Akademia Bramkarska Total Goalkeeping z siedzibą we Wrocławiu, 54-206 Wrocław, ul. Legnicka 65 dla celów organizacji Bitwy Bramkarskiej.