Rekrutacja w SMS JUNIOR Wrocław

Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego JUNIOR we Wrocławiu będące Głównym Partnerem IV Bitwy Bramkarskiej organizuje drugą turę testów rekrutacyjnych do szkoły już 09.06.2015 od godz. 13 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Słubickiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bramkarzy do rejestracji.

Partner Główny

SMS JUNIOR Wrocław zapewnia optymalne warunki umożliwiające połączenie nauki z profesjonalnym uprawianiem sportu. Najważniejszym celem realizowanym poprzez stworzenie klas piłkarskich jest wyszkolenie w okresie kilku lat wszechstronnego, uniwersalnego pod względem techniczno-taktycznym, motorycznym i wolicjonalnym piłkarza, który po dalszym szkoleniu byłby przygotowany do gry na poziomie ekstraklasy oraz I, II i III ligi.

Od września 2014 roku organizator Bitwy – Akademia Bramkarska Total Goalkeeping współpracuje z SMS-em w zakresie treningu bramkarskiego. Każdy bramkarz uczęszczający do szkoły ma zapewnione 3h specjalistycznej pracy w ciągu tygodnia. Do tego dochodzą zajęcia taktyczne, motoryczne oraz basen.

“Od od września 2014 roku w gimnazjum rozpoczęto realizować nowy projekt. Na jego podstawie realizowane są codziennie poszczególne bloki tematyczne. Całość jest bardzo profesjonalnie zorganizowana. Podczas każdego treningu nad klasą czuwa 4-5 trenerów, co znacznie podnosi jakość treningów” – mówi Artur Woźniak, trener i manager Total Goalkeeping.

Szczegółowe informacje na temat szkoły, wysokość czesnego oraz ważne terminy związane z rekrutacją znaleźć można na stronie szkoły (www.smsw.pl).