Zmiany w Regulaminie

W Regulaminie Bitwy Bramkarskiej doszło do kilku zmian związanych z systemem rozgrywek. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom dokonaliśmy korekty, dzięki której więcej osób będzie miało szansę walczyć o nagrody.

Pierwsza zmiana dotyczy ilości osób w poszczególnych kategoriach wiekowych. W tym roku w kategorii żak, trampkarz, junior młodszy, junior starszy oraz senior wystąpi 32 zawodników i zawodniczek, którzy podzieleni zostaną na maksymalnie cztery ośmioosobowe grupy. Do fazy PLAY OFF awansuje po trzech najlepszych zawodników z każdej grupy. Rozegrają oni między sobą mecze systemem pucharowym, a następnie zwycięzcy rozegrają ze sobą spotkania, a o tryumfie zadecyduje mała tabelka.

Jeśli w dniu imprezy w danej kategorii wiekowej pojawi się mniejsza niż zakładamy liczba uczestników, to możliwe będzie utworzenie 3 grup po maksymalnie 10 osób. Wówczas do fazy PLAY OFF awansuje 4 najlepszych zawodników z każdej grupy. Rozegrają oni między sobą mecze systemem pucharowym. Wyłoniona trójka zmierzy się między sobą w meczach 'każdy z każdym’, a o tryumfie zadecyduje mała tabelka.

Mamy nadzieję, że poczynione zmiany spotkają się z Waszą pozytywną reakcją 🙂

Szczegółowy Regulamin dostępny jest tutaj.